REGULAMIN

STRONA GŁÓWNA

Wróć

 

Jako producent sprzętu do integracji sensorycznej oferujemy kompleksowe wyposażenie gabinetów. Zajmujemy się doradztwem w zakresie doboru odpowiedniego sprzętu, oceniamy aspekty techniczne gabinetów pod kątem możliwości montażu sprzętu oraz instalujemy wyprodukowany sprzęt.

 

Prowadzimy również terapię dlatego dzięki wieloletniemu doświadczeniu jakie zdobywamy podczas pracy z dziećmi nasze sprzęty są bezpieczne oraz praktyczne w użytkowaniu. Wytwarzany przez nas sprzęt posiada stosowny certyfikat a użyte materiały odpowiednie atesty.

 

Dbałość o szczegóły oraz indywidualne podejście do klienta sprawia, że nasz sprzęt jest nie tylko bezpieczny ale również estetyczny co sprawia, że idealnie komponuje się z wnętrzem każdego gabinetu.

 

Nasze wysiłki doceniło wiele placówek oświatowych, szkół, przedszkoli jak również klienci indywidualni. Jeżeli nie wiesz jaki sprzęt wybrać oraz czy Twój lokal spełnia wymagania techniczne to dobrze trafiłeś. Nasz sprzęt możesz przetestować osobiście w jednym z naszych 2 gabinetów w Poznaniu oraz Palędziu.

 

Zapraszamy do współpracy!

 

KONTAKT

S P R Z Ę T  

D O

I N T E G R A C J I  S E N S O R Y C Z N E J


 

P A R A S O L

 

Galeria